سوالات متداول درباره استان کبک

سوالات متداول درباره استان کبک

 

فرق بین شیوه تخصصی کبک و شیوه تخصصی فدرال در چیست؟

بر اساس توافقی که میان دولت استان کبک و دولت مرکزی کشور کانادا یا دولت فدرال شده، استان کبک می تواند طبق نیاز های کاری این استان، نظام مهاجرتی خود را تعیین و اقدام به جذب مهاجر کند. نحوه امتیاز دهی و مقررات شیوه تخصصی کبک کاملاً نسبت به شیوه فدرال متفاوت است. به هر حال اشخاصی که از راه تخصصی کبک اقدام کنند بعد از قبولی در این مرحله می بایست پرونده خود را به اداره مهاجرت ناحیه فدرال بفرستند تا ‍بعد از انجام معاینات پزشکی و مشخص شدن عدم سو‌ء پیشینه ، ویزای این افراد صادر شود.

آیا بدون توانایی داشتن دانش زبان فرانسوی می توان از راه تخصصی کبک اقدام کرد؟

بله، نظام مهاجرتی استان کبک به شیوه امتیاز بندی است و در صورتی که موفق به کسب امتیازات مورد نیاز حتی بدون داشتن دانش زبان فرانسوی شوید، ممکن است امتیاز قبولی را به دست آورید. اما می بایست توجه داشته باشید که به علت داشتن امتیاز بالای زبان فرانسوی در نظام مهاجرتی تخصصی کبک ، اخذ امتیاز قبولی بدون داشتن دانش زبان فرانسوی بسیاردشوار است.

بعد از قبولی در مصاحبه مهاجرتی استان کبک چه اتفاقی می افتد؟

بعد از قبولی در این استان پرونده‌ی شما تنها جهت بررسی سوء پیشینه شما و همراهانتان و صورت گرفتن معاینات پزشکی به بخش فدرال فرستاده می شود و اگر که مشکلی در این قسمت وجود نداشته باشد، ویزای اقامت دائم شما صادر خواهد شد.

 

چه افرادی می توانند در پرونده مهاجرتی من از طریق تخصص استان کبک قرار گیرند؟

همسر و فرزندانی که تحت سرپرستی شما هستند.

 

سوالات متداول درباره استان کبک، سوالات متداول درباره استان کبک.

دربارهحمید پناه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *