به طور کلی نمی توان یک بانک خاص را به عنوان بهترین بانک کانادا در مونترال به همه افراد توصیه کرد. شما باید توجه به نیازهای خود و انتظاراتتان از خدمات بانکی، بانک مناسب خود را پیدا کنید.

پ.ن: به طور مثال تمام بانک های کانادا خدمات متفاوتی ارائه می دهند که فقط تعدادی از این خدمات رایگان می باشد. بدین معنی که افتتاح و نگه داری حساب در بعضی دیگر از ابتدا همراه با هزینه است. اما در ازای پرداخت شارژ ماهانه از ابتدای افتتاح حساب، بعضی خدمات بانکی شامل صدور دسته چک و ارسال و یا دریافت پول از ایران با هزینه کمتر همراه است.

لذا شما اگر احتیاج به دسته چک یا دریافت پول از کشورهای دیگر ندارید، افتتاح حساب رایگان گزینه مناسب شماست.

انتخاب بانک مناسب برای شما که به تازگی وارد کانادا شده اید می تواند گیج کننده باشد و از طرفی تصمیم حیاتی و مهمی است. عوامل و نکات زیادی است که باید به آن توجه داشته تا مطمئن شوید که آن بانک نیازهای شما را برآورده می کند.

 

برای باز کردن حساب در بانک های کانادا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  1. هزینه ماهانه حساب
  2. نزدیک بودن خودپردازهای بانک موردنظر به محل کار یا زندگی شما
  3. شرایط تخصیص کارت اعتباری (کریدیت کارت)
  4. ارائه خدمات بانکی اینترنتی ( آن لاین)
  5. امکان و هزینه واریز و دریافت پول از ایران و یا سایر کشورها
  6. میزان سود حساب پس انداز

حساب های تخصصی و پیشنهاداتی برای تازه واردان و یا دانشجویان بین المللی

آیا بانکی که شما انتخاب می کنید حساب های تخصصی یا پیشنهاداتی برای تازه واردان یا دانشجویان بین المللی دارد؟! برخی از بانک های بزرگ، مانند RBC، محصولات بانکی تازه وارد مجزایی دارند که به طور ویژه برای برآورده کردن نیازهای شما طراحی شده اند.

 

شعبه/ دستگاه خودپرداز نزدیک

آیا بانکی که شما انتخاب می کنید نزدیک به شما و یا محل سکونتتان شعبه و یا دستگاه خودپرداز دارد؟! یکی از نکاتی که در انتخاب بانک بایستی به آن دقت کنید؛ بودن شعبه و دستگاه خودپرداز نزدیک در محل سکونت شما می باشد.

 

دارای شهرت خدماتی خوب

آیا بانکی که شما انتخاب می کنید شهرت خدماتی خوبی دارد و یا مأموریت آنها با علایق شما همسو است؟! حتما بررسی کنید که آیا بانکی که انتخاب می کنید شهرت خوبی دارد و یا مشاورانی دارد که بتوانند و مایل باشند که محصولات مالی را برای شما توضیح دهند و پاسخگوی سؤالات شما باشند.

جهت مشاوره تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۲۰۹۱۱

و یا فرم زیر را تکمیل کنید