این تور هنوز در دسترس نیست .

اقدام به رزرو

افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

79
سه شب و چهار روز
تاریخ پرواز : دی ماه
تهران
قشم

قشم یک جزیره در خلیج فارس قرار دارد و در ساحل جنوبی ایران واقع شده است. قشم به عنوان یکی از بخش‌های استان هرمزگان در ایران شناخته می‌شود. این جزیره با زیبایی طبیعی خیره کننده‌ای مانند سواحل سفید و شنی، آب‌های آبی و صاف و مناظر کوهستانی زیبا مشهور است. قشم به عنوان یک مقصد گردشگری معروف، توسط گردشگرانی از سراسر جهان برای لذت بردن از آفتاب، دریا و انجام ورزش‌های آبی مانند غواصی و شنا مورد علاقه قرار می‌گیرد. قشم همچنین دارای بسیاری از جاذبه‌های دیدنی دیگر مانند قلعه قشم، روستای هنر و موزه ماشین‌های کلاسیک است.

جذابیت های قشم

 جزیره قشم  با قدمتی دیرینه، چند سالی است به منطقه آزاد تبدیل شده است، موقعیت‌های گردشگری و طبیعی فراوانی دارد.از جاذبه ‌های گردشگری قشم می توان طبیعت بکر، آثار تاریخی، امکانات تفریحی و مراکز خرید آن رانام برد.

اگر دوستدار پیاده روی رویایی بین صخره ها و آب دریا هستید می توانید از جزیره ناز دیدن کنید.

همچنین از دیدنی های طبیعی قشم که شما را به یک گالری خوش نقش و نگار در دل طبیعت بکر می برد میتوان به تنگه چاهکوه  اشاره کرد که به عنوان یکی از عجایب هفت گانه جزیره و نخستین ژئوپارک خاورمیانه از آن یاد می شود.

مسافرین عزیز می توانند برای  قایق سواری وپرنده نگری از جنگل شگفت انگیز  حرا نیز دیدن کنند. .

البته که از بی نظیرترین جاهای دیدنی قشم، دره ستارگان، جزیره هنگام، روستای لافت، غارخربس، ساحل نقره ای، بازار سنتی درگهان و… را نیز می توان نام برد که هرکدام در جایگاه خود بی نظیروشگفت انگیز هستند.

 

 

 

 

تهران

محل حرکت و برگشت

راه آهن تهران

زمان حرکت

یک ساعت قبل از حرکت قطار

هزینه ها

  • بلیط رفت و برگشت و اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه

مدارک موردنیاز

  • همرا ه داشتن شناسنامه و کارت ملی مسافر
پیشنهادهای هوگوتراول

مکان های تاریخی

دره ستارگان:

مجموعه‌ای از کوه‌ها، دره‌ها و صخره‌هاست. به‌مرورزمان این کوه‌ها و صخره‌ها بر اثر بارش باران، وزش باد و… تغییر کرده است.و شکل های عجیب و غریب و جذابی تشکیل شده اندکه مردم بومی معتقدند این اشکال بر اثر برخورد یک ستاره به صخره‌ای که در این محل وجود داشته، ایجاد شده است وبه همین دلیل به آن دره ستارگان می‌گویند.

کاسه سلخ:

اسمی عجیب اما جایی دیدنی که هیچ پوشش گیاهی در منطقه جنوبی ساحل جزیره وجود نداردو تپه های کوچک و بزرگ، منظره ای شگفت انگیز را روبروی دیدگان گردشگران به تصویر می کشدکه محصول منجمد شدن گذاره های جوشیده از زمین است.

موزه ناخدا علی:

موزه ناخدا علی از جاهای دیدنی قشم و دومین موزه شخصی جزیره است.اشیاء آن با همت ناخدا عالی، از هنردوستان منطقه جمع آوری شده و از ظروف و اکسسوری ها گرفته تا وسایل کشتیرانی و معیشت مردمان منطقه لافت  درآن جا دیده می شود.

دره سکوت قشم:

دره های بلورین این مکان سبب شده است تا صدا از اطراف نرسدو سکوت همه جا حکمفرما باشد تا انسان ها در نهایت سکوت از تماشای طبیعت بکرو جذاب اطراف همراه با خاک های رنگین کمال لدت رابهره مند شوند.

موزه مردم شناسی دیرستان:

در این موزه ۱۲۰ قطعه شی در قالب کتب خطی و ادوات کشاورزی و دریانوردی و لباس های محلی و ظروف مصرفی و سنگ قبرهایی با قدمت ۴۰۰ سال را به نمایش عمومی گذاشته شده است. 

مکان های تفریحی

دره تندیس‌ها، تنگه چاهکوه، دره شور، غار نمکدان، قلعه پرتغالی‌ها، جزیره هنگام، روستای لافت، چاه‌های تل آو، دره ستارگان، جنگل حرا، قلعه و غارهای تاریخی خربس، جزایر ناز، بازار قدیم درگهان و آب‌انبار بی‌بی و صدها جذابیت دیگر از شگفتی ها و دیدنی های جزیره قشم است.

اماکن مقدس زیارتی

مسجدقبا – مسجد لافت – مسجد جامع قشم – زیارتگاه بی بی مریم – آرامگاه شاه شهید و.. قشم از جمله اماکن مقدس زیارتی و دارای قدمت جزیره هستند.

جذابیت ها

■ دره ستارگان قشم
■ جنگل حرا قشم
■ روستای برکه خلف
■ سد گوران قشم
■ غار خربس قشم
■ جزایر ناز قشم
■ دره تندیس‌ ها قشم
■ تنگه چاهکوه قشم
■ گنبد نمکی و غار نمکدان قشم
■ قلعه پرتغالی ها قشم
■ موزه ژئو پارک قشم
■ درخت معابد قشم
■ پارک کروکدیل نوپک قشم
■ بام قشم
■ روستای کاسه سلخ قشم
■ گورستان های تاریخی قشم
■ آب انبار بی بی قشم
■ تنگه عالی محمد قشم
■ روستای لافت قشم
■ ساحل نقره ای قشم
■ چاه های تلا
■ قلعه نادری قشم
■ بوستان زیتون قشم و… از مکان های دیدنی و جذب جزیره قشم هستند .

نقشه

تصاویر