ریجکت شدن ویزای کانادا

ریجکت شدن ویزای کانادا

رد شدن ویزای کانادا یا که به اصطلاح به آن ریجکت ویزا می گویند، بدترین اتفاق برای هر مسافر، دانشجو و یا تاجری خواهد بود که می تواند برنامه هایی را که فرد برای آینده خود ریخته را نقش بر آب کند. مشکل زمانی بدتر می‌شود که درخواست کننده برای ثبت درخواست و طی کردن روند اخذ ویزا چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ وقت و انرژی بهای بسیاری پرداخته باشد.

عمدتاً چند عامل تکرار شونده همواره در ریجکت شدن درخواست ویزای کانادا نقش ایفا می کنند. عواملی که سبب تردید افسر مهاجرت در خصوص انگیزه‌ی درخواست کننده از سفر به کانادا و یا بازگشت او پس از اتمام زمان مجاز ویزا می‌شوند. مهم ترین این عوامل عبارتند از:

  • تردید افسر سفارت درباره‌ی بازگشت متقاضی به کشور خود پس از اتمام مهلت ویزا
  • تردید در خصوص دلایل و قصد از سفر به کشور کانادا
  • ضعیف بودن سابقه‌ی سفر به کشور های خارجی (به خصوص سفر به کشورهای حوزه شنگن)
  • کامل نبودن مدارک مالی و کافی نبودن دارایی های متقاضی در کشور مبدا
  • نداشتن پیوند‌های خانوادگی قوی درخواست کننده در کشور مبدا

تردید در هر یک از موارد ذکر شده همراه با عواملی نظیر و ضعیف اقامت در کشور محل زندگی متقاضی، مدت زمان اقامت در کشور کانادا، وضعیت شغلی درخواست کننده در کشور مبدا و داشتن سوء پیشینه در کانادا،  همگی از مواردی هستند که به راحتی باعث ریجکت شدن ویزای کانادا خواهند شد. در ادامه و در نگاهی دقیق تر درباره‌ی بررسی علل ریجکت شدن ویزای توریستی کانادا و همچنین رد ویزای تحصیلی کانادا صحبت خواهیم کرد.

 

اعتراض به ریجکت ویزای کانادا

اتفاقی افتاده که نباید رخ می داد. حالا چه چاره ای باید اندیشید؟ طبق قوانین تازه‌ای که سفارت کانادا برای ایرانیان وضع کرده، امکان اعتراض به رد ویزای کانادا دیگر ممکن نیست. پس می بایست یک درخواست جدیدی ثبت کرد. پیش از این امکان اعتراض به رد ویزای خود وجود داشت. دلایل رد شدن ویزای کانادا و نحوه اعتراض به ریجکت شدن ویزا روندی دارد که کارشناسان هوگو تراول در این زمینه در کنار شما خواهند بود.

 

درخواست ویزای کانادا

دربارهحمید پناه

نظر (01)

  1. […] ریجکت ویزای کانادا. […]

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *