یکی از راه های کم کردن هزینه های سفر، استفاده از کارت های تخفیف دار شهرهای مختلف است. با خرید این کارت ها از خدمات جانبی (مثل راهنمای صوتی رایگان) نیز بهره مند می شویم.

کارت مجازی epass یا استانبول کارت

  • بهترین راه برای کشف استانبول
  • کلید گشت و گذار ارزان
  • بازدید رایگان از سی جاذبه

 

چرا کارت epass ؟!

چون با خرید این کارت تور کشتی کروز با شام، جزایر پرنس، دریاچه ساپانچا و ماسوکیه، برج گالاتا، قلعه روملی حصار، کاخ ها و موزه ها با راهنمای صوتی 70 درصد ارزان تر است.

 

چرا استانبول کارت؟!

با استانبول کارت 20 درصد از هزینه های حمل و نقل کاهش می یابد.

اگر اهل سفر هستید باید با روش های کاهش دهنده هزینه ها نیز آشنا باشید؛ چراکه کم شدن هزینه ها در سفر به دلیل نوسان قیمت ها، موضوع بسیار مهم و جدی ای است.

بدون شک یکی از دغدغه های مسافران در سفر به استانبول جا به جا شدن و رفت و آمد در سطح شهر است. به همین دلیل هزینه جا به جایی با وسیله نقلیه مثل تاکسی، در این شهر گران تمام می شود.

زمانی که به استانبول سفر می کنید، برای تفریح، بازدید از مکان های طبیعی و تاریخی و همچنین خرید، نیاز دارید که مدام در رفت و آمد باشید. پس منطقی خواهد بود که برای صرفه جویی در هزینه های خود به دنبال راه حل بگردید.

آیا به این فکر می کنید که استفاده از اتوبوس، مترو، تراموا و … می توانند هزینه حمل و نقل شما را کاهش دهند؟!

متأسفانه هزینه استفاده از این وسایل کمتر از تاکسی نخواهد بود!

 

راه حل؟! …

استانبول کارت، کارت مخصوصی است که شما می توانید آن را شارژ کرده و برای استفاده از وسایل نقلیه از آن استفاده کنید. اگر از استابول کارت استفاده کنید، هزینه های شما به میزان 30 الی 50 درصد کاهش خواهد یافت.