1. کیفیت زندگی:

محیط زیبای کشور، جامعه خوب، سیاست هایی مانند پذیرش زیاد مهاجران، خدمات بهداشتی و درمانی رایگان، اشتغال، فرصت های آموزشی عالی، تنوع و محیطی چندفرهنگه، می تواند از موارد مهم در نظر گرفته شود. که کیفیت زندگی در کانادا را به بالاترین سطح ممکن می رساند. بیش از 67 درصد مردم این کشور به دولتشان اعتماد دارند.

2. امنیت:

ایمنی نقش مهمی در تعیین مکان زندگی شما ایفا می کند. درست مانند کاری که قبل از سفر به یک مقصد جدید انجام می دهید، در زمان مهاجرت نیز، لازم است که امنیت و ایمنی شهر مقصد را بررسی کنید.

کانادا یکی از امن ترین کشورهای دنیا به حساب می آید.

شاخص OECD که سعی بر اندازه گیری کیفیت زندگی به طور جامع دارد، به کانادا، در بررسی امنیت، امتیاز 9.1 از 10 این رده بندی، کانادا به طور چشمگیری بالاتر از ایالت متحده (7.8)، نیوزیلند (7.6) و استرالیا (7.5) قرار می دهد.

3. تحصیل:

یکی از مهم ترین عواملی که تحصیل در کانادا را ارزشمند می سازد، کیفیت آموزش در کانادا در مقایسه با برترین دانشگاه های جهان است. امکانات مناسبی که دولت کانادا برای دانشجویان درنظر گرفته این کشور را به یکی از کشورهای ایده آل برای مهاجرت تحصیلی تبدیل کرده است.

استانداردهای آکادمیک کانادا و کیفیت تحصیلی دقیق در این کشور به این معنی است که شما یک آموزش عالی با درآمد عالی خواهید داشت، که درب را برای موفقیت به زندگی آینده تان باز می کند. مدارک تحصیلی کانادا در سطح جهانی و در کشورهای ایالات متحده و مشترک المنافع و جهان اول معتبر است.

بیشتر بخوانید :  حمایت کانادایی ها از مهاجرت

4. اقتصاد:

زیرساخت ها و اقتصاد کانادا کاملا هماهنگ برای تولید یک کشور پیشرفته اداره میشود و رتبه یازده را در بین کشورهای ثروتمند جهان دارد و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه ((OECD می باشد. همانند همه ی کشورهای پیشرفته، اقتصاد کانادا تحت سلطه صنعت خدمات میباشد در نتیجه حدود سه چهارم کانادایی ها شاغل هستند.

5. فرصت شغلی:

آنچه باعث جذب نیروهای بین المللی برای مشاغل مختلف در کشور کانادا شده، کمبود نیروهای کار در حوزه ها و مشاغل مختلف است. کانادا و بازار کار کانادا فرصت های زیادی برای اتباع خارجی که مایل به آمدن به کانادا برای زندگی و کار هستند فراهم می کنند. چراکه کانادا دارای اقتصادی پر رونق و پر جنب و جوش با امکانات فراوان برای رشد و فرصت های بسیاری برای ساکنین است.

دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی می تواند روند سریع آمدن به کانادا را به صورت دائمی و موقت پیگیری کند. در هر صورت، شما باید وضعیت قانونی برای کار در کانادا داشته باشید.

6. مهاجرپذیر بودن:

در حال حاضر بیش از 70 گزینه مهاجرتی برای استان ها و مناطق مختلف کانادا وجود دارد و این کشور از بزرگ ترین و متنوع ترین گزینه های ویزا برای کمک و تسهیل امور مهاجران برای نقل مکان و مهاجرت به کانادا برخوردار است. کشور کانادا هر ساله اهداف مهاجرتی خود را افزایش داده است.

7. خدمات درمانی دولتی و رایگان:

همه شهروندان و ساکنان دائمی کانادا از خدمات پزشکی بدون هیچ هزینه ای استفاده می کنند و بدون اینکه کوچک ترین هزینه ای پرداخت کنند تحت درمان قرار می گیرند و در رابطه با دارو 80 درصد تخفیف تعلق می گیرد، حتی در مطب پزشکان هم هزینه ویزیت پزشک رایگان است. (البته با ارائه کارت بهداشت)

بیشتر بخوانید :  Hollow Hotel هتل ترسناک درلندن افتتاح شد

برخلاف آمریکا که سیستم خدمات درمانی افراد بی بضاعت و بیکار را تحت پوشش ندارد، با وجود اینکه کانادا از نظر مالی تحت حمایت دولت فدرال است، اما خدمات درمانی اصلی را به طور رایگان در اختیار شهروندان، افراد مقیم دائم، و پناهندگان قرار می دهد.

8. آزادی بیان، اندیشه و آزادی اجتماعی:

به لطف قانون، منشور حقوق و آزادی های کشور کانادا، همه مهاجران قانونی و شهروندان کشور کانادا از حقوقی برابر برخوردار بوده و از روبرویی با هرگونه تبعیض نژادی در محیط کار و یا فضاهای بیرونی به طور کامل مصون هستند. وجود آزادی کامل در جامعه ای مساوات طلب، بدون شک موجب شکوفایی تمامی افراد از جمله مهاجران و شهروندان کانادایی شده است.

9. سیستم حمل و نقل عمومی:

رفت و آمد در کانادا و اطراف آن با وجود 1404 فرودگاه و وسایل حمل و نقل مانند اتوبوس، قطار و سایر سیستم های حمل و نقل، بدون دردسر انجام می شود تا مسافران ایمن و به موقع به مقصد خود برسند.

10. زیبایی طبیعت کانادا:

وسعت زیبایی طبیعی کانادا، از کوه ها و یخچال های طبیعی گرفته تا دریاچه ها و جنگل های خلوت، در سراسر جهان تقریبا بی نظیر است. کانادا دارای کلان شهرهایی با معماری فوق العاده است و آسمان خراش هایی نفس گیر که هر شهروندی را مجذوب خودش می کند.

ارسال پاسخ

چرا هوگوتراول را انتخاب کنیم؟

  • 21 سال سابقه فعالیت مدیران آژانس
  • تخصصی کار کردن
  • داشتن کارگزارهای معتبر بین المللی
  • دارای شرکت مستقر در اروپا

پرسش خود را مطرح کنید

با ما تماس بگیرید.
تیم هوگوتراول با بیش از 21 سال سابقه در حوزه گردشگری، آماده پاسخگویی به پرسش های شما می باشد.

02191020911

info@hogotravel.ir