02191020911 Info@hogotravel.ir

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

در این مطلب ازصفر تا صد تکمیل فرم ویزا تا راهنمای چیدمان مدارک و ثبت نام و پرداخت آنلاین هزینه و جواب ویزای کانادا را بررسی خواهیم کرد.

ویزای کانادا

مثل هر کشور دیگری برای ورود به کشور کانادا نیز باید ویزای کانادا داشته باشید. اما ویزای کانادا چیست و چگونه می توان آن را اخذ کرد؟

گرفتن ویزای کانادا به صورت تضمینی و فوری یکی از پر درخواست ترین ویزا ها برای مسافران ایرانی شده است. در ابتدا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا صفر تا صد مراحل دریافت ویزا را میتوان در ایران و تهران انجام داد یا خیر؟

تیم هوگو تراول آمادگی مشاوره رایگان اخذ ویزا از سفارت کانادا  و کمک به پر کردن فرم ویزا و وقت مراکز بیومتریک سفارتخانه های کانادا را به مشتریان عزیز هوگو تراول (HOGOtRAVEL) دارد

مراحل اخذ ویزای کانادا

– 1برای گرفتن ویزای کانادا اولین گامی که باید بردارید، گرفتن وقت سفارت کانادا است.

بعد از گرفتن وقت سفارت، شما این امکان را دارید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن ویزای کشور مقصد مورد نظر خود را اخذ کنید.

2   – بعد از گرفتن وقت باید برای انگشت نگاری اقدام کنید. وقت سفارت به شما این امکان را می دهد تا در تاریخ و ساعت مشخص با کلیه مدارک خود به سفارت مراجعه کرده و کلیه مراحل انگشت نگاری و بیومتریک را نیز پشت سر بگذارید.

3 –  بعد از گذراندن این مرحله می توانید منتظر پاسخ سفارت بمانید. بین پانزده تا سی روز به شما پاسخ داده خواهد شد. البته بعضی مواقع مدت زمان پاسخ دهی بیش از این هم بوده است. به هر حال مدت زمانی طول می کشد تا پاسخ از طرف سفارت به متقاضی ویزا ارسال شود.

4 –  بعد از این که پاسخ سفارت را دریافت کردید، اگر پاسخ مثبت بود باید دوباره به سفارت مراجعه کنید. هزینه ی مراجعه مجدد به سفارت برابر با هزینه ی رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما به مقصد آنکارا است. اما خبر خوب این است که سرویس پیکاپ پاسپورت به متقاضیان این امکان را می دهد تا بدون مراجعه حضوری خودشان ویزای این کشور را دریافت کنند.

امیدواریم این مطلب برای شما کاربردی بوده باشد.

ارسال پاسخ

چرا هوگوتراول را انتخاب کنیم؟

  • 21 سال سابقه فعالیت مدیران آژانس
  • تخصصی کار کردن
  • داشتن کارگزارهای معتبر بین المللی
  • دارای شرکت مستقر در اروپا

پرسش خود را مطرح کنید

با ما تماس بگیرید.
تیم هوگوتراول با بیش از 21 سال سابقه در حوزه گردشگری، آماده پاسخگویی به پرسش های شما می باشد.

02191020911

info@hogotravel.ir