حمایت کانادایی ها از مهاجرت

دلایل و عوامل زیادی کانادا را تبدیل به بهترین مقصد مهاجرت در دنیا به خصوص برای ایرانیان کرده است. درواقع کانادا، کشوری امن و مهاجرپذیر است که دومین کشور بزرگ جهان با جمعیتی کم ام با استاندارد بالای جامعه صنعتی است. این کشور شرایط اقتصادی رو به رشدی دارد و شرایط بسیار خوبی برای جذب مهاجران فراهم کرده است. مواردی مانند امنیت، آزادی، حمایت از حقوق زنان، خدمات درمانی رایگان، موقعیت های شغلی بسیار و شرایط تحصیلی مناسب و … باعث بالا رفتن سطح کیفیت زندگی در کانادا بوده است.

کشور کانادا، همیشه به دلیل برنامه های متفاوت و متنوع مهاجرتی خود معروف بوده است.

کانادا به منظور رفع مشکلاتی نظیر: کاهش میزان زاد و ولد، پیر شدن جمعیت، و نیاز به نیروی کار جدید در سال های اخیر تلاش کرده که با تعدیل محدودیت ها و الزامات قوانین مهاجرتی خود، مهاجرین بیشتری را جذب کند.

در سال های اخیر، به صورت مستمر ظرفیت سالان پذیرش مهاجرین خود را افزایش داده است. بر اساس برنامه سطوح مهاجرت سال های 22 ال 2024 این کشور، که اخیرا اعلام شده است، کانادا قصد دارد طی سال های جاری 431645 مهاجر جدید را جهت اقامت دائم، پذیرش کند. این کشور در سال گذشته موفق شد بیش از 405000 مهاجر جدید را بپذیرد.

علل تاریخی

از زمان تشکیل کنفدراسیون کانادا در سال 1867، این کشور پذیرای میلیون ها مهاجر از سراسر جهان بوده است و از این رو به غیر از مردم بومی کانادا، همه کانادایی ها یا خود مهاجرند یا فرزند و نوادگان یک مهاجر می باشند.

بیشتر بخوانید :  اخذ ویزا برای شرکت در سمینار و یا رویداد خارجی

علل جغرافیایی

به دلیل احاطه شدن با اقیانوس ها و داشتن مرز زمینی با تنها یک کشور (ایالات متحده آمریکا) به راحتی قادر به کنترل مرزهای خود می باشد و این نظارت به کانادا اجازه می دهد تا از غربالگری افراد قبل از ورود و هماهنگی آن با سیاست گذاری های عمومی کشور اطمینان حاصل نماید.

علل سیاسی

بزرگ ترین شهرها و استان های کانادا، جمعیت قابل توجهی از مهاجران را در خود جای داده اند و سیاستمداران برای پیروزی در انتخاب دموکراتیک به حمایت تازه واردین نیاز دارند.

علل وابسته به سیاست گذاری

این کشور هر ساله میلیاردها دلار برای ورود مهاجران جدید و اسکان مهاجران اختصاص می دهد. همچنین میلیاردها دلار را صرف اموری از قبیل آموزش، خدمات درمانی بهداشتی، زیرساخت ها و سایر زمینه های مهم نموده تا از این طریق از حفظ استانداردهای برتر زندگی آنها اطمینان حاصل کند.

ارسال پاسخ

چرا هوگوتراول را انتخاب کنیم؟

  • 21 سال سابقه فعالیت مدیران آژانس
  • تخصصی کار کردن
  • داشتن کارگزارهای معتبر بین المللی
  • دارای شرکت مستقر در اروپا

پرسش خود را مطرح کنید

با ما تماس بگیرید.
تیم هوگوتراول با بیش از 21 سال سابقه در حوزه گردشگری، آماده پاسخگویی به پرسش های شما می باشد.

02191020911

info@hogotravel.ir