برای این که بتوان به کشورهای حوزه شینگن در قاره ی اروپا سفر کرد؛ قطعا باید ویزای شینگن دریافت کرد. ویزای شینگن به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان با خیال آسوده وارد این حوزه شوید. ویزای شینگن مدرکی است که به مسافران امکانات ویژه ای را برای حضور دراین کشور ها ارائه می دهد.

به عنوان مثال در صورتی که شخص ویزای شینگن داشته باشد، می تواند به تمام کشورهای این حوزه سفر کند. به این ترتیب با یک ویزا از چند کشور دیدن می کند. برای این که بتوانید ویزای شینگن بگیرید باید ابتدا وقت سفارت را از کشور مورد نظر دریاف کنید .سپس کلیه مدارک خود را آماده کنید. در حقیقت این که شما قابلیت ویزا گرفتن را دارید و یا خیر مربوط به داشتن همین مدارک است. اگر مدارکی که ارائه می دهید با توجه به آنچه در ادامه توضیح میدهیم نباشد، احتمال ریجکت شدن شما بالا می رود.

مدارک را پس از آماده سازی باید به دست دارالترجمه بسپارید تا مدارک شما را ترجمه کند و با مهر رسمی به شما تحویل دهد. مدارک ترجمه شده شخص در حقیقت نسخه اصلی مدارک به زبان دیگر می باشند و مهر دارالترجمه تأییدی برای درست بودن آن ها است.

پس از این باید در تاریخ و ساعت مشخص مدارک را به سفارت  تحویل دهید. سفارت مدارک را دریافت و بررسی آن ها را آغاز می کند. پس از دو تا چهار هفته پاسخ را به شما ابلاغ می کند و حالا شما می توانید قدم بعدی را برای اخذ ویزا و یا تلاش مجدد برای اخذ ویزا بردارید.

هوگو تراول متخصص اخذ ویزای فوری کشورهای مختلف می باشد.